Marketex Offshore Constructions

Marketex Offshore Constructions pakub keerulisi erilahendusi, valmistamaks terasest, roostevabast terasest ja alumiiniumist tooteid, sealhulgas kõrgtehnoloogilisi seadmeid, avamere nafta- ja gaasitööstusele, avamere tuuleparkidele ning taristule. Ettevõte sündis BLRT Marketex OÜ struktuurimuutuste tulemina.

Marketex Offshore Constructions kuulub Läänemere piirkonna suurima tööstuskontserni BLRT Grupp AS koosseisu. Täna ühendab BLRT Grupp üle 50 ettevõtte kaheksas Euroopa riigis. Nelja laevatehast omav kontsern pakub kvaliteetseid laevaehituse tervikteenuseid alates projekteerimisest ja lõpetades utiliseerimisega. Lisaks sellele hoiab BLRT Grupp liidripositsiooni metalltoodete valmistamise, gaaside ja metalli müügiturul, samuti pakub kontsern veo- ja sadamateenuseid.

Moodsad seadmed ja otsene väljapääs merele lubavad meil ellu viia ka ülimat täpsust nõudvaid suurprojekte. Marketex Offshore Constructions’il on väikeseadmete ning suuremõõtmeliste keeruliste toodete valmistamisega kogunenud soliidne kogemuste pagas. Meie ettevõte paneb eriti suurt rõhku energiaturgudele, mida iseloomustavad kõrged kvaliteedistandardid ja arvukad nõudmised, tagades kvaliteedi ja tähtaegadest kinnipidamise üle range kontrolli.

Marketex Offshore Constructions’i kvalifitseeritud, vastutustundlikest ja professionaalsetest töötajatest koosnev tugev meeskond on kliendiga kogu projekti vältel tihedas kontaktis. Vastastikune suhtlemine ja tagasiside aitab paremini mõista kliendi vajadusi ja tagada meie vahel tugevama koostöö. Meie spetsialistid töötavad ühe ühise eesmärgi nimel – pakkuda kliendile parimat lahendust, mis vastab tema ootustele ja ärivajadustele. Meie jaoks on oluline sujuv meeskonnatöö ja keskkond, kus iga liige – alates keevitajast ja projektijuhist ning lõpetades tippjuhiga – tunneb end meeskonna soorituse eest vastutavana.